5 نرم افزار زیر نویس فیلم در سال 2022

5 نرم افزار زیر نویس فیلم در سال 2022
همه نسخه های فعلی پخش کننده های رسانه سخت افزاری و نرم افزاری باید از نرم افزار زیر نویس فیلم پشتیبانی کنند. برای پخش یک ویدیو با یک فایل زیرنویس خارجی، نام نرم افزار زیر نویس فیلم باید دقیقاً با نام فایل ویدیویی یکی باشد، مگر با پسوند فایل متفاوت. برای مثال، اگر ویدیویی به نام raymond.avi دارید، زیرنویس ویدیو باید raymond.srt باشد که استانداردی برای همه پخش‌کننده‌های رسانه برای تشخیص در دسترس بودن فایل زیرنویس خارجی است. جستجو برای زیرنویس صحیح می تواند خسته کننده باشد زیرا معمولاً نسخه های زیادی از آن وجود دارد و شما باید به دنبال مطابقت دقیق آن باشید در غیر این صورت زیرنویس خیلی سریع یا خیلی کند خواهد بود. به غیر از آن، چند وب سایت نیز وجود دارد که می توانید زیرنویس را جستجو و دانلود کنید. چگونه یک کنترلر ps4را به لپ تاپ وصل کنیم؟ 5 نرم افزار زیر نویس فیلم در سال 2022 مراحل جستجوی نرم افزار زیر نویس فیلم صحیح بسیار زیاد است. شما باید جستجو، دانلود، استخراج، تغییر نام و تست کنید. اگر مطابقت نداشت، باید تمام مراحل را دوباره طی کنید. برای ساده‌تر کردن جستجو و دانلود زیرنویس‌هایی که با فایل ویدیویی که ساعت‌ها صرف دانلود آن کرده‌اید همگام‌سازی می‌شوند، در اینجا به ۵ نرم افزار زیر نویس فیلم بررسی می کنیم که می‌تواند به شما کمک کند.
  1. Sublight

Sublight  یک نرم افزار زیر نویس فیلم رایگان قدرتمند برای مدیریت زیرنویس ها است که دارای رابط مدرن و منوی نواری است. نه تنها می‌تواند زیرنویس‌ها را از چندین منبع جستجو و دانلود کند، Sublight  همچنین می‌تواند زیرنویس‌ها را ویرایش، همگام‌سازی و منتشر کند. پس از 5 سال توسعه فعال، Sublight  بیش از 100000 کاربر ثبت شده فعال به دست آورده است که به طور مداوم با رتبه بندی و گزارش زیرنویس های صحیح یا نادرست، بازخورد ارائه می کنند. جستجوی زیرنویس با Sublight واقعا آسان است. می‌توانید فایل ویدیویی را انتخاب کنید که سعی می‌کند عنوان ویدیو و سال انتشار آن را تعیین کند تا به یافتن زیرنویس صحیح کمک کند، یا می‌توانید به صورت دستی با تایپ کلمه کلیدی جستجو کنید. روی دکمه جستجوی زیرنویس ها کلیک کنید و در عرض چند ثانیه نتایج زیرنویس های موجود برای دانلود در پایین لیست شده است. برای دانلود کافیست روی زیرنویس کلیک راست کرده و “دانلود زیرنویس” را انتخاب کنید. فایل زیرنویس به‌طور خودکار دانلود می‌شود، در همان فهرستی که ویدیو قرار دارد استخراج می‌شود و نام آن تغییر می‌کند. با توجه به تجربه ما با Sublight، گاهی اوقات برای دانلود زیرنویس صحیح که با ویدیو همگام می شود، چند بار تلاش می شود. نرم افزار زیر نویس فیلم  Sublight روی ویندوز کار می‌کند و هم نسخه راه‌اندازی و هم نسخه قابل حمل وجود دارد، اگرچه نسخه قابل حمل یک ساخت قدیمی‌تر بدون به‌روزرسانی خودکار است. 5 نرم افزار زیر نویس فیلم در سال 2022
  1. SubiT

SubiT  یک برنامه ساده و رایگان است که زیرنویس را از چندین منبع جستجو می کند. هدف این ابزار دانلود نرم افزار زیر نویس فیلم در سریع ترین زمان ممکن بدون دردسر است. می‌توانید روی فایل ویدیو کلیک راست کرده و SubiT را از منوی زمینه انتخاب کنید، جایی که به طور خودکار فایل زیرنویس را جستجو، دانلود، استخراج و تغییر نام می‌دهد یا می‌توانید برنامه را اجرا کنید و فایل ویدیویی را از آنجا بارگذاری کنید. پس از پایان دانلود زیرنویس، برنامه به طور خودکار بسته می شود. اگر چندین نسخه در دسترس باشد، در کادر نسخه ها فهرست می شود. توجه داشته باشید که به طور پیش فرض SubiT فقط نسخه عبری زیرنویس را جستجو می کند. برای تغییر زبان پیش‌فرض، روی نماد تنظیمات واقع در پایین سمت راست کلیک کنید، به تب Providers بروید و زبانی را که می‌خواهید جستجو کنید علامت بزنید. SubiT روی هر دو سیستم عامل ویندوز و یونیکس کار می کند. 5 نرم افزار زیر نویس فیلم در سال 2022
  1. ALLSubtitleSearcher

نرم افزار زیر نویس فیلم ALLSubtitleSearcher یک ابزار جستجوی زیرنویس است که قابلیت نظارت دارد. گاهی اوقات ایجاد و آپلود زیرنویس برای ویدیوهای خاص در وب سایت های پایگاه داده زمان بیشتری می برد. به جای جستجوی مداوم، می توانید از ALLSubtitleSearcher برای جستجوی خودکار زیرنویس ها در فواصل زمانی انتخاب شده استفاده کنید. 2 راه برای جستجوی زیرنویس وجود دارد که با کلیک راست بر روی فایل ویدیویی و انتخاب ALLSubtitleSearcher یا می توانید روی دکمه افزودن عنوان از برنامه کلیک کنید. پس از آزمایش این برنامه، متوجه شدیم که می‌تواند زیرنویس دانلود شده را به صورت خودکار دانلود و از حالت فشرده خارج کند، اما نام فایل یکسان باقی می‌ماند. ALLSubtitleSearcher فقط از یک پایگاه داده پشتیبانی می کند که از OpenSubtitles.org است.
  1. SubDownloader

SubDownloader  برای ساخت Mac OS X و Linux رایگان است، اما به طرز عجیبی یک اشتراک‌ افزار ۱۵ روزه است که برای خرید کلید مجوز ۱۵ یورو هزینه دارد. اگر از جستجو متنفرید و در نهایت با زیرنویسی مواجه می شوید که با فیلم دانلود شده همگام نیست، SubDownloader  انتخاب عالی شما خواهد بود زیرا تمام زیرنویس های یافت شده 100% مطابقت دارند زیرا از هش فایل استفاده می کند می‌توانید زیرنویس‌ها را برای ویدیوهای جداگانه جستجو کنید یا کل پوشه را برای جستجوی دسته‌ای انتخاب کنید. همچنین امکان جستجو بر اساس نام فیلم و آپلود زیرنویس برای کمک به جامعه وجود دارد. اگرچه دقیق است، اما محدودیتی وجود دارد که گاهی اوقات حتی یک زیرنویس منطبق ممکن است فهرست نشود، زیرا کسی هش را ارسال نکرده است. 5 نرم افزار زیر نویس فیلم در سال 2022
  1. Subs Grabber

Subs Grabber  نیز یک نرم افزار اشتراکی است که 15 یورو با 30 روز آزمایش رایگان هزینه دارد. قادر به جستجوی زیرنویس از 10 پایگاه داده مختلف است و پوستر فیلم و جزئیات را از پایگاه داده بیرون می کشد. برخی محدودیت‌ها در Subs Grabber وجود دارد، مانند اینکه فقط به شما اجازه می‌دهد یک زیرنویس را در یک زمان جستجو کنید. علاوه بر این، ویژگی اتوماسیون وجود ندارد زیرا به طور خودکار زیرنویس دانلود شده را باز نمی کند و نام آن را به نام دقیق فایل به عنوان ویدیو تغییر نمی دهد.  

نکات نصب نرم افزار زیر نویس فیلم

ما همچنین چند نرم‌افزار جستجوی زیرنویس دیگر مانند Oscar، Subtitles، OpenSubtitleSearch و SubCrawler را آزمایش کرده‌ایم اما به دلیل کار نکردن به لیست راه پیدا نکردند. طبق تجربه ما، Sublight  در بیشتر مواقع کار را انجام می‌دهد، اما اگر پول نقد اضافی برای خرج کردن دارید، می‌توانید روی SubDownloader سرمایه‌گذاری کنید که ما معمولاً از آن استفاده می‌کنیم تا سریعاً یک زیرنویس منطبق را پیدا کنیم، و بعد از آن فقط به Sublight تبدیل می‌کنیم. چگونه مانیتور خود را کالیبره کنیم؟  

رادینو پلاس به عنوان بزرگترین واردکننده و پخش کننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و انواع حافظه و قطعات شما را به فروشگاه اینترنتی خود دعودت میکند تا با بهترین قیمت عمده محصولات مورد نیاز مغازه و مصرفی خود را از این فروشگاه تامین کنید.

تنوع بی نظیر و خدمات پس از فروش و قیمت منصفانه از ویژگی های بارز بازرگانی رادینو پلاس است که سالیانی به کار واردات و پخش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر از مبدا چین و دبی مشغول است و در سطح اول این بازار موبایل و کامپیوتر قرار دارد.

برای دیدن قیمت های ویژه ما روی ورود به فروشگاه کلیک کنید

ورود به فروشگاه رادینو پلاس

وارد کننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد