قیمت هاو موجودی سایت به روز می باشد

10 نشانه تشخیص هندزفری اصل از فیک برند اپل

10 نشانه تشخیص هندزفری اصل از فیک برند پل
آیا می دانستید تولید هندزفری اپل همزمان با تولید iPod ، iPhod Touch  رونمایی شد. هندزفری های اپل طراحی جذاب و منحصر به فردی دارند و به آسانی در گوش قرار می گیرند. کاربران با خرید هندزفری اپل از موسیقی لذت بیشتری خواهد برد. از نظر کارشناسان طراحی جذاب هندزفری اپل توانست طرفداران بسیاری جذب کند. کاربران غیر ایرانی به صورت آنلاین محصولات اپل را خریداری می کنند. ولی کاربران ایرانی به مراکز و سایت های فروش اعتماد ندارند. چرا که تشخیص هندزفری اصل از فیک در بازار کار دشواری است. این موضوع برای کاربرانی که با روش های تتشخیص هندزفری اصل از فیک آگاهی نداشتن سخت بود. چرا که با کمی دقت می توان هندزفری اصل را از فیک تشخیص بدهیم. اگر از کاربرانی هستید که قصد خرید هندزفری اپل دارید و تشخیص هندزفری اصل از فیک برای شما سخت است ، پیشنهاد میکنم این نوشته را تا پایان مطالعه کنید. 5روش تشخیص کابل شارژ اصلی آیفون از تقلبی چیست؟   نشانه های تشخیص هندزفری اصل از فیک اپل

نکات مهم در تشخیص هندزفری اصل از فیک

چگونه هندزفری اصلی را از فیک تشخیص دهیم؟ اگر یک فرد غیر ایرانی قصد خرید هندزفری اپل داشته باشد از وبسایت تولیدکننده محصولات اورجینال خریداری می کند. همچنین به چک کردن اصل از فیک نیازی ندارد. ولی در ایران این داستان فرق دارد، اگر نیاز به خرید هندزفری اصل دارید باید به نکات تشخیص هندزفری فیک از اصل دقت کنید. اگر شماره سریالی دارید چک کنید، یا به سایت تولیده کننده و عکس هندزفری خریداری شده با مدلی که در سایت مقایسه کنید. در ادامه روش های تشخیص هندزفری اصل از فیک بررسی می کنیم.   نکات مهم در تشخیص هندزفری اصل از فیک

مهم ترین نشانه های تشخیص هندزفری اصل از فیک اپل

  • قیمت هندزفری
  • رنگ هندزفری
  • کیفیت صدا
  • تناسب هندزفری با گوش
  • علائم حک شده روی سیم هندزفری
  • صدای بم روی گوشی
  • میزان روشنایی هندزفری
  • کیفیت میکروفون
  • کیفیت ساخت هندزفری
  • اطلاعات جعبه هندزفری
 

مهم ترین نشانه های تشخیص هندزفری اصل از فیک اپل

قیمت هندزفری اپل در مراکز معتبر

یکی از مهم ترین نشانه های تشخیص محصولات فیک از اصل قیمت اعلام شده این محصولات در بازار است. هندزفری های اصل اپل نسبت به هندزفری های فیک قیمت بالایی دارند.  

قیمت هندزفری اپل در مراکز معتبر

نشانه تشخیص از نظر رنگ محصول

رنگ هندزفری اصل از فیک یکی دیگر از نشانه های تشخیص است. هندزفری های اورجینال شرکت اپل سفید رنگ هستند و در هیچ رنگ دیگری عرضه نخواهند شد.

کیفیت صدا در تشخیص اصل از فیک

هندزفری های اپل طبیعی است از صدای بهتری بهرمند باشند، چرا که کیفیت ساخت بالا است. کیفیت صدا یکی از نشانه های تشخیص هندزفری اصل از فیک است.   هندزفری اصل با گوش تناسب دارد؟

هندزفری اصل با گوش تناسب دارد؟

یکی دیگر از روش های تشخیص هندزفری اصل از فیک متناسب بودن در قرار گیری در گوش است. آیا می دانستید هندزفری اصل اپل به دلیل شکل خاص و طراحی جذاب به آسانی در گوش قرار می گیرند. ولی هندزفری های تقلبی اپل در داخل گوش قرار نمی گیرند و از گوش خارج میشوند.

تشیص فیک از اصل از طریق علائم حک شده روی سیم هندزفری

اگر سیم هندزفری خود را نگاه کنید، نشانه های تشخیص هندزفری اصل از فیک دیده می شود. عبارت Designed by Apple in California بر روی سیم هندزفری اپل حک شده است. توجه به این نشانه یکی از روش های تشخیص اصل بودن محصولات اپل است. اگر این نشانه در سیم هندزفری وجود نداشت حتما محصول شما تقلبی است.   تشخیص فیک از اصل از طریق صدای بم روی گوشی

تشخیص فیک از اصل از طریق صدای بم روی گوشی

هندزفری های اصل اپل در انتهای سولاخ های مربوط صدای بم ایجاد می کند. که برای کیفیت صدای بالا تر صدای بم طراحی شده است. اگر سولاخ صدای بم را با انگشت بگیرید، صدای بم کمتری خواهید شنید. این سولاخ ها در هندزفری های تقلبی و فیک صرفا برای تزئین طراحی شده اند . زمانی که سولاخ را با انگشت بگیرید تغییری حاصل نمی شود.  

روش تشخیص از نظر میزان روشنایی هندزفری

این روش یکی دیگر از نشانه های تشخیص هندزفری اصل از فیک می باشد. زمانی که محتویات هندزفری در نور مشاهده شد این محصول تقلبی و فیک است. هندزفری ها اصل برای تضمین صدای بم (bass) از ساختار مقاوم تری طراحی شده است. همچنین نور کمتری از قالب بیرونی رد خواهد شد.   تشخیص هندزفری اصل از فیک

روش تشخیص اصل از فیک از نظر کیفیت میکروفون

این ویژگی یکی از نشانه های دشوار در تشخیص محصولات فیک از اصل است. چرا که باید هندزفری را به گوشی آیفون متصل کنید. سپس با شخصی تماس بگیرید و از او سوال کنید. می تواند صدا رو بدون نویز بشنود یا خیر؟  بیشتر کاربران به این نشانه در تشخیص هندزفری اصل از فیک دقت نمی کنند.  

بررسی کیفیت ساخت هندزفری

بررسی کیفیت ساخت هندزفری

اگر به کیفیت هندزفری دقت کنید، هندزفری های اصل از دو بخش بدون پلاستیک و زبری تولید شده اند، ولی هندزفری فیک از سه قسمت ساخته شده اند. هندزفری فیک نسبت به هندزفری اصل و اورجینال سبک تر هستند، این سبکی بخاطر عدم کیفیت محصولات تقلبی می باشد.   تشخیص هندزفری اصل از فیک

طراحی لوگو در پشت جعبه

جالب است بدانید اطلاعات بر روی جعبه ایرپاد می تواند راهنمای خوبی برای تشخیص هندزفری اورجینال از تقلبی باشد. در پشت جعبه به دنبال لوگو اپل بگردید. همچنین به نشانه های پلاستیک اضافی و علائم ماشین کاری نگاه کنید. به راحتی باز و بسته شدن هندزفری را چک کنید. در جعبه هندزفری اورجینال لوگو شرکت حک شده است. کیفیت پلاستیک هندزفری اورجینال بالا است و سطح صاف و صیقلی دارد. اگر در سطح جعبه ناهمواری حس کردید به اصل بودن محصول خود شک کنید. برای مطمئن شدن از چراغ قوه کمک بگیرید و نور را بر روی سطح جعبه بیندازید. اگر در بازتاب نور سایه را ندیدید محصول انتخابی اصلی است.   خدمات پس از فروش محصولات اپل

خدمات پس از فروش محصولات اپل

شرکت اپل در قسمت فروش محصولات خود تمامی خدمات عرضه و فروش تولیدات اپل در قسمت تعمیرات ارائه شده است. این خدمات عبارت از: تعمیر، بازسازی، ترمیم محصولات اپل است. جالب است بدانید شرکت اپل اجازه نمایندگی رسمی در کشور ایران صادر نکرده است. بدین منظور هیچ شرکتی نمی تواند مدعی نمایندگی رسمی محصولات اپل باشد. نماینده تعمیرات اپل برای نیاز های کاربران راه اندازی شده است. اگر از محصولات اپل استفاده می کنید و دستگاه شما دچار خرابی شد. این کاربر با مراجعه به نمایندگی های مجاز تمامی خدمات خود را می تواند دریافت کند. در مطالب قبلی تفاوت شارژ اصلی و تقلبی سامسونگ  بررسی کردیم. با مراجعه به این مطلب از روش های تشخیص اصل و فیک محصولات سامسونگ اطلاع کسب کنید.

رادینو پلاس به عنوان بزرگترین واردکننده و پخش کننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و انواع حافظه و قطعات شما را به فروشگاه اینترنتی خود دعودت میکند تا با بهترین قیمت عمده محصولات مورد نیاز مغازه و مصرفی خود را از این فروشگاه تامین کنید.

تنوع بی نظیر و خدمات پس از فروش و قیمت منصفانه از ویژگی های بارز بازرگانی رادینو پلاس است که سالیانی به کار واردات و پخش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر از مبدا چین و دبی مشغول است و در سطح اول این بازار موبایل و کامپیوتر قرار دارد.

برای دیدن قیمت های ویژه ما روی ورود به فروشگاه کلیک کنید

ورود به فروشگاه رادینو پلاس

وارد کننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد